Neinvazivní liposukce LIPOSONIX | Masážní studio Relaxit
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Neinvazivní liposukce LIPOSONIX

Nejnovější liposukční technologie z USA – neinvazivní vysoce fokusovaný frakční ultrazvuk na redukci podkožních tukových buněk. S přesnou kontrolou síly a nasměrování energie.

Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy, kde bez jakéhokoliv poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Již hodinové sezení Liposonix dosahuje velmi uspokojivých výsledků. Studie ukázaly úbytek minimálně 2,5 cm v pase, což odpovídá skoro jedné konfekční velikosti. Výsledky při formování postavy jsou srovnatelné s klasickou tumescentní liposukcí. V případě velké tukové řasy je možné ošetření po 6-8 týdnech zopakovat.

Ošetření přístrojem LIPOSONIX je vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, zad, paží, kolen a podbradku. Ošetření je alternativou chirurgické liposukce, je však neinvazivní, bezbolestná, bez JOJO efektu a bez nutnosti následné rekonvalescence. Je rovněž daleko bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. Není potřeba žádného předoperačního vyšetření, nemusí se nosit kompresní prádlo a po ošetření odchází pacient rovnou domů.

Ošetření trvá dle rozsahu max. 60 minut, aplikace je možná v kterémkoliv ročním období. V rámci jednoho sezení je možné ošetřit až tři tělesné partie najednou. Účinky jsou viditelné již po dvou týdnech, maximálního efektu se dosáhne po uplynutí 8–12 týdnů. To je také doba, kdy tělo dokončí přirozené metabolizování narušené tukové tkáně. Případné ošetření stejné partie je možné za 3 měsíce.

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 4–6 cm. Jednotlivé výsledky se můžou u různých osob lišit a jsou rovněž závislé na rychlosti metabolismu, životnímu stylu a množství pohybu.

 

Výhody:

výrazný úbytek tukové tkáně

neinvazivní zákrok (žádný skalpel, žádné jizvy)

nulová rekonvalescence

viditelná redukce tuku a celulitidy

zlepšení vzhledu a pevnosti pokožky

časová nenáročnost

bez jo-jo efektu

cenově výrazně nižší než klasická liposukce

 

Průběh ošetření:

Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes speciální hlavici do tukové vrstvy, kde bez jakéhokoli poškození okolí trvale narušuje podkožní tuk. Ten je pak přirozenou cestou průběžně metabolizován a vylučován z těla prostřednictvím lymfatického systému. Aplikovaná energie vytváří rovněž tepelný efekt, který zajistí kromě redukce tuků i přirozený lifting kůže v ošetřované oblasti.

Energie mnoha jiných technologií na odstarnění tuků (radiofrekvence, kryolipolýza, kavitace… ) používají nízké intenzity energie, nízké frekvence nebo rozostřené energie, což výrazně omezuje průnik do podkožního tuku a tedy i jejich účinnost. Naproti tomu technologie Liposonix dokáže bez problému projít přes horní vrstvy kůže a cíleně zasáhnout tukové vrstvy bez poškození kůže a okolní tkáně. Spoléhá na skutečnost, že nad hranicí

Energie Liposonix proniká asi 1.3 cm do podkožního tuku, kde tvoří schematicky souvislé řádky pulzu během několika vteřin. RTC zaměřuje energii v různých hloubkách a vytváří rychlý nárůst místní teploty v cílové oblasti. Efekt účinnosti spoléhá na skutečnost, že nad hranicí 56°C nastane nevratná „tuková smrt“.

Nastává trvalé zničení tukových buněk a kontrakce okolního kolagenu, což způsobuje lifting a vypnutí pokožky v místě ošetření.

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • epilepsie
  • nádorová onemocnění
  • akutní zánět anebo infekční choroba
  • vážná cukrovka
  • kardiostimulátor

Je ošetření bezpečné?

Systém LIPOSONIX je založen na vědeckém základě a na patentované technologii. Přístroj byl klinicky testován a má certifikaci Rozsáhlé krevní testy nevykazovaly žádnou významnou hodnotu změny u některého z 48 ukazatelů, včetně lipidů, jaterních testů a celkového rozboru krve.

 

 

 

 

 

 

 

 

Objednat se na toto ošetření Zobrazit ceník