Chemický peeling pleti | Masážní studio Relaxit
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Chemický peeling pleti

Chemický peeling je korektivně dermatologická metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, odstranění pigmentových skvrn a zjemnění jizev po akné (+rozšířených pórů). Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.
Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.
Jste vhodným kandidátem pro chemický peeling?
Pokud se rozhodujete pro chemický peeling jako cestu ke zlepšení stavu vaší pleti, je třeba mít na mysli, co od chemického peelingu očekáváte. Chemickým peelingem dosáhnete mladistvějšího a svěžejšího vzhledu, pleť zregenerujete, ale nezabráníte jejímu stárnutí, působení gravitace a další tvorbě mimických vrásek.

Může však zlepšit vaši vizáž a dodat vám mladistvý vzhled. Pokud jsou vaše očekávání realistická, pak pravděpodobně budete vhodným kandidátem pro tento způsob ošetření a budete příjemně překvapeny výsledkem, který se dostaví do 4 dnů po první aplikaci.

Výsledkem je:
– projasnění a omlazení stárnoucí pleti
– zjemnění rozšířených pórů
– odstranění skvrn a barevné sjednocení pleti
– vyhlazení drobných vrásek
– odstranění nerovností kůže
– zmírnění jizev po akné
– zlepšení aknózní pleti
– celkově mladší a zářivější pleť

 

Objednat se na toto ošetření Zobrazit ceník