Kosmetické ošetření pleti | Masážní studio Relaxit
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kompletní přístrojové kosmetické ošetření pleti

Odlíčení a základní čištění pleti (odličovač očního okolí a pleťové čistící mléko), tonizace pleti, změkčení pleti + iontoforéza, mechanický peeling, čištění pleti – exprese komedonů, ultrazvuková špachtle na dočištění pleti, zklidnění pleti a aktivace kolagenu HOT/COLD kladívkem, aplikace séra a jeho zapracování za pomoci ultrazvukového přístroje – galvanická žehlička a mezoterapie, masáž obličeje a dekoltu masážním krémem s exfoliačním efektem, aplikace masky, tonizace, závěrečná antioxidační péče.

řada EVERLISS  Peggy Sage – proti prvním vráskám

Již od 25. let začíná pleť vykazovat první projevy stárnutí. Pleť začíná mít nepravidelné zbarvení, kolagenová vlákna tuhnou, vlákna elastinu ztrácejí svou pružnost, schopnost tvořit a vázat vlhkost v pleti se snižuje. Objevují se zatím sotva znatelné mimické vrásky. Velmi účinný boj proti těmto nežádoucím projevům času přináší řada Everliss.
Pleť získává vyrovnaný, vypnutý a dokonale vyhlazený vzhled, bez přítomnosti mimických vrásek a otoků kolem očí.

– obsahuje patentované aktivní látky “Gatuline Expression” – pro vyhlazení a vyrovnání struktury pleti
– hyaluronát sodný – uznávaný pro svou vynikající schopnost hydratovat – přispívá ke zvláčnění
– zpevňující a liftingový “Tensine”.

Kompletní kosmetické ošetření francouzskou kosmetikou/ 100 min. 1000,- Kč

Objednat se na toto ošetření Zobrazit ceník

 Liftingová a protistárnoucí péče.

Po 40. roku ztrácí pleť svou přirozenou obranyschopnost proti faktorům, jež způsobují stárnutí pleti: životní prostředí, životní styl, fyzická kondice a hormonální změny. Dochází k prohloubení mimických vrásek, objevují se vrásky kolem očí, pleť ztrácí původní elasticitu, kůže ochabuje a povoluje, zpomaluje se buněčná obnova a tvorba lipidů, což vyvolává pocit napjatosti a suchosti. Šupinky na povrchu pleti, spolu s oslabennou vasculární sítí brání absorbci světla, čímž vzniká dojem pobledlého a zašedlého tónu.

Ošetření pleti se mění z preventivního na intenzivní a udržující péči. Laboratoře Peggy Sage, Alissa Beauté, Medik 8, Mesosystem i Germaine de Capuccini  vyvinuli řadu přípravků, díky kterým lze čas zpomalit. Účinky přípravků se vhodně doplňují, pleť se stává vypnutější, hladší, mimické vrásky se snižují a pleť se projasňuje.

Základní účinek ošetření na pleť kolem od 40 ruku.

 • Redukce všech známek stárnutí pleti
 • Hydratace pokožky
 • Zlepšení elasticity a pevnosti pleti
 • Vypíná vrásky
 • Redukuje hrubou a drsnou pleť
 • Navyšuje hustotu pleti
 • Zlepšuje strukturu tkáně
 • Redukuje viditelné známky stárnutí
 • Prozařuje pleť
 • Působí proti fotostárnutí pleti
 • Dermální remodelační účinek
 • Podporuje buněčnou obnovu povrchových buněk pokožky
 • Antioxidační efekt
 • Omlazuje

Retinyl Retinoate – speciální patentovaná molekula vitamínu A:
Patentovaná aktivní látka, která je účinnější a méně dráždivá než retinol. Viditelně redukuje vrásky a to již během 4 týdnů. Jedná se o průlomovou látku na poli anti-aging medicíny. Stimuluje syntézu kolagenu, podporuje obnovu kožních buněk a zlepšuje texturu pleti.

Vitamín E: 
Patří mezi nejlepší antioxidanty. Dokáže neutralizovat volné radikály a působí proti poškozením, která způsobují. Má skvělé účinky na omlazení, vypnutí pleti a regeneraci.

Vitamín C:
Antioxidant, který neutralizuje volné radikály z UV záření. Redukuje viditelné známky stárnutí pleti. Kombinace vitaminu C a vitaminu E synergicky má celkový antioxidační účinek. Vitamín C navíc Vaši pokožku krásně rozzáří a rozjasní.

100% kyselina hyaluronová
Uchovává 1000x větší objem vody, než je její váha. Dodává pleti hydrataci a zlepšuje její vzhled.

Glycerin:
Účinný zvlhčovač, podporuje přirozenou funkci a ochranu kožní bariéry.

Kompletní kosmetické ošetření Anti Aging kosmetikou/ 120 min. 1100,- Kč

Objednat se na toto ošetření Zobrazit ceník

Kosmetické ošetření Allisa Beauté

Anti-aging kosmetické ošetření s ARGANOVÝM OLEJEM

Speciální ošetření za použití vzácného ARGANOVÉHO oleje, známého a v kosmetice hojně využívaného pro své omlazující, vypínací a vyhlazující účinky na pleť. Kromě výrazného omlazujícího efektu je ceněn i pro své hojivé a antioxidační účinky.
Arganový olej je také bohatým zdrojem výživy a hydratace. Chrání pleť před UV zářením a regeneruje pokožku. Navíc stimuluje přirozené obranné mechanismy pro ochranu pokožky před nepříznivým vlivem vnějšího prostředí (prach, alergeny apod). Obzvlášť vhodný je proto i na suchou a oslabenou pleť. I pro aknózní pleť mají produkty Argan blahodárný vliv. Zužují póry a pokožku nedráždí.

Ošetření pleti začíná povrchovým odstraněním nečistot, následuje exfoliační maska, jež odstraní odumřelé a zašedlé buňky z pleti. Součástí je i hloubkové čištění pleti, které obsahuje změkčení a přípravu na čištění, hloubkové čištění a dočištění ultrazvukovou špachtlí. Na uzavření vyčištěných pórů a zklidnění pleti je použita stahující maska se zklidňujícím efektem použitím HOT/COLD kladívka. Jako další krok je aplikace arganového oleje, který spolu s arganovou maskou bude zažehlen do pleti galvanickou žehličkou. Ta prohloubí a znásobí efekt vypnutí a regenerace pleti. Následuje aplikace liftingového či hyaluronového séra, jež je zapracováno pomocí neinvazivní mezoterapie. K dosažení maximálního regeneračního a relaxačního účinku na pleť je provedena masáž obličeje s arganovým olejem a kolagenovým masážním krémem. Poté je aplikována arganová nebo liftingová maska. Na závěr následuje závěrečné dočištění a aplikace arganového výživného krému.

Kompletní kosmetické ošetření španělskou kosmetikou/ 120 min. 1000,- Kč

Objednat se na toto ošetření Zobrazit ceník

PEGGY SAGE – luxusní francouzská kosmetika  

Laboratoře Peggy Sage, zabývající se vývojem a výzkumem v oblasti kosmetické péče, vyvinuly řadu cílené kosmetiky, která splňuje potřeby i těch nejnáročnějších klientek. Nabízí specificky zaměřené přípravky, jejichž základ tvoří aktivní látky rostlinného a mořského původu.

Díky kvalitnímu zpracování, účinným látkám a těm nejkvalitnějším přírodním složkám, je kosmetika Peggy Sage světově uznávanou kosmetickou značkou, zárukou luxusu, kvality a péče.