Mikrojehličková mezoterapie | Masážní studio Relaxit
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mikrojehličková mezoterapie

Mezoterapie – Mikrojehličkování

Tato nová generace mezoterapie aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu a spouští tak omlazující procesy v pokožce. Využívá schopnost samoobnovy pokožky!

Popis: Nová elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, účinná při léčbě jizev, strií, akne, hyperpigmentace i rozácey. Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.

Redukuje vrásky

Zpevňuje kontury obličeje.

Snižuje viditelnost jizev, strií.

Redukuje zvýšenou pigmentaci.

Stimuluje růst vlasů.

Používá se na všechny typy pleti na obličeji, v dekoltu, na krku a hřbetech rukou, a lze ošetřit i partie břicha či paží.

Proč má dermaroller a mikrojehličková metoda tak výborné výsledky?

Dermaroller v pokožce vytváří drobné mikrokanálky, díky kterým se dostanou účinné látky z aplikovaného séra hluboko do kůže, a tím působí ve správných místech.

 

Účinek: Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti, např. akné. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka. Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji.

Možné reakce:
Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění. Tento efekt vymizí v průběhu 24- 48 hodin. Po tuto dobu doporučujeme na pleť aplikovat Cicaplast.

Po proceduře: K úplnému zhojení pokožky dochází již po 48 hodinách. Doporučení minimálně 2 ošetření, maximálně 8 ošetření v odstupu 2 týdnů.

 

 

Objednat se na toto ošetření Zobrazit ceník