Irena Tinková | Masážní studio Relaxit
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O mně


Vítejte na stránkách studia Relaxit.

Jmenuji se Irena Tinková a ráda bych Vás přivítala na stránkách masážního a kosmetického studia Relaxit.
Díky mnohaleté praxi v oblasti kosmetické péče a masáží (od r. 1993) Vám mohu nabídnout nejen opravdu kvalitní a profesionální služby, nýbrž i osobní a individuální přístup k vašim přáním a potřebám.

Mou snahou je poskytnout Vám dokonalé služby v oblasti péče o pleť a při úlevě od bolestí, spojených se svalovým napětím, spazmy, otoky a degenerativními změnami. Během své dlouholeté praxe se neustále vzdělávám, což mne přivedlo od masáže klasické a relaxační i k masážím léčebným a terapeutickým.

V současné době využívám nejvíce techniky masáže hloubkové, se zaměřením na jednotlivé svalové skupiny a bolestivé spoušťové body Trigger Points TRPs.
Základem této techniky je hloubková palpace a deaktivace bolestivých spoušťových bodů TRPs ve svalech a svalových povázkách – fasciích s důrazem na důkladné propracování, uvolnění a protažení všech postižených a bolestivých svalových snopců. Tato technika přináší rychlé a účinné řešení mnoha bolestivých vertebrogenních syndromů.

Během posledních let jsem navíc absolvovala mnoho školení a seminářů v oblasti fyzioterapeutických technik a diagnostiky:
postizometrická 
relaxace PIR, mobilizační a trakční techniky, diagnostika pohybového aparátu a strečink, měkké techniky a míčkování, Dornova metoda, Breussova masáž, baňková masáž a Kineziotaping. Díky spojení dlouholeté praxe v oblasti hloubkové masáže a moderních fyzioterapeutických metod a postupů Vám mohu nabídnout komplexní  šetření pohybového aparátu, odstranění bolestivých spoušťových bodů TRPs, léčbu myofasciálních poruch a vertebrogenních syndromů.

Od roku 1991 pracuji rovněž i v oboru kosmetické péče o pleť a tělo.

Veškeré kosmetické ošetření je prováděno profesionální kosmetikou a za pomoci moderní přístrojové techniky – ultrazvuková špachtle, galvanická žehlička, iontoforéza,  adiofrekvence a biostimulace. Jako doplněk komplexního ošetření Vám mohu nabídnout moderní a netradiční způsoby ošetření pleti, jako je například chemický a enzymatický peeling, bezbolestné a neinvazivní ošetření Botoxinovým preparátem “dermaBOTEXIN” pro odstranění mimických vrásek a moderní lyftingové a anti-aging ošetření pleti s využitím nejnovějších produktů v oblasti kosmetické péče.

Nově Vám mohu nabídnout i ošetření nejmodernějšími lékařskými přístroji v oblasti regenerace pleti a neinvazivního liftingu THERMAGE a neinvazivní liposukce LIPOSONIX.

Mým přáním a cílem, je pomoci Vám od bolesti, navrátit tělo i mysl do rovnováhy, zachovat krásu vašeho těla a navodit Vám pocity uvolnění, péče a odpočinku po co nejdelší čas Vašeho života.

Doufám, že k Vaší spokojenosti a pocitu komfortu přispěje i možnost pohodlného on-line objednání a možnost nákupu kreditních a dárkových poukazů dle Vašeho výběru z kompletní nabídky všech poskytovaných služeb studia Relaxit. Děkuji a těším se na Vaši návštěvu
Irena Tinková
Relaxit