Rezervace | Masážní studio Relaxit
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Rezervace

Dobrý den,

vzhledem k dlouhodobým zdravotním problémům se zápěstím pravé i levé ruky, jsem byla bohužel nucena přerušit svou praxi na dobu neurčitou.
Abych Vám umožnila alespoň občasné masáže, poprosila jsem kolegyni Míšu,  jež má také dlouhodobé zkušenosti a praxi v oblasti hloubkových, terapeutických, sportovních, ale i relaxačních masáží, aby mne (prozatím pouze ve čtvrtek) zastoupila.

Děkuji Vám za věrnost a přízeň a pokud nastane v mém zdravotním stavu pozitivní změna, dám Vám ihned vědět.

Přeji krásné a od bolesti ulevující chvíle s Míšou.
S pozdravem a díky,

Irena Tinková

 

K objednání na vybranou službu použijte prosím rezervační formulář.
Telefonické objednávky jsou možné pouze na akutní ošetření problémů s pohybovým aparátem a to na dobu od 8:00 do 9:00 hodin v pracovních dnech.
Telefonní číslo 774 500 420 používejte prosím pouze na zrušení rezervace nebo nahlášení zpoždění a to pouze prostřednictvím SMS.

 

Loading...

Odesláním rezervačního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Důležitá upozornění pro klienty:

V zájmu všech klientů, navštěvujících studio Relaxit bych Vás chtěla poprosit o nahlášení či zrušení objednané služby v případě nemoci (chřipka, nachlazení, infekční a kožní onemocnění…). Zrušení rezervace prosím proveďte prostřednictvím SMS na čísle 774 500 420. Rezervaci můžete také zrušit nebo se přerezervovat na stránce Můj účet. Stačí se přihlásit do svého účtu pomocí přihlašovacích údajů, které najdete ve vašem emailu nebo přijaté SMS.

Dále prosím o dodržování začátku rezervované služby. Čas nemůže být prodloužen z důvodu navazujícího výkonu procedury u dalšího klienta. V případě zpoždění mne prosím informujte prostřednictvím SMS na telefonním čísle 774 500 420.

Platba za veškeré úkony probíhá po ukončení procedury v hotovosti. Platební kartou není možné úkony uhradit.

Děkuji za pochopení a těším se na Vaši návštěvu.