Masáže varlat a penisu: jak je začlenit do předehry

Masáže varlat a penisu: jak je začlenit do předehry

zář, 30 2023

Význam masáže varlat a penisu v předehře

Proč vlastně masírovat varlata a penis? No... proč ne? Je to symbol mužnosti a mužské síly, takže proč bychom se tímto tématem neměli zabývat s více ohledy? Je známo, že masáž varlat a penisu může přinést muži velké uspokojení, a to nejen při samotném roztoužení, ale i během intimní chvilky s partnerkou. Ať už se oba jen pohodlně mazlí nebo jsou ve vášnivé náruči jednoho druhého, masáž varlat a penisu může přinést skvělé momenty pro oba.

Jak se připravit na masáž varlat a penisu

Spousta lidí se bojí, že by mohli něco pokazit nebo ublížit svému partnerovi. To je pochopitelný strach, ale věřte mi, s trochou cviku a správných technik, se nemusíte obávat. Aby byla masáž co nejpříjemnější, bude vám a vašemu partnerovi potřeba trochu času a trpělivosti. Důležitá je také volba vhodného prostředí, které bude příjemné a uvolňující. Je vhodné, aby byl pokoj teplý a aby se muž cítil pohodlně a bezstarostně.

Techniky masáže penisu

Existuje hned několik technik masáže penisu, které můžete vyzkoušet. Ale nezapomínejte, každý muž je jiný a to, co funguje u jednoho, nemusí fungovat u druhého. Nejlepší je začít s jednoduchými pohyby, jako je například hladění po celé délce penisu, a postupně přidávat další techniky. Jemně můžete zatlačit na bázi penisu, nebo ho nechat klouzat mezi prsty. Je důležité sledovat reakce partnera, abyste se ujistili, že je mu příjemně.

Techniky masáže varlat

Varlata jsou velmi citlivá oblast, takže je potřeba přistupovat k masáži varlat s opatrností. Jemné stlačování a hladění přináší příjemné pocity a může nahrávat nejen pro samotnou masáž, ale i pro následující intimní chvíle. Nezapomeňte, že komunikace je klíčová. Pokud vám partner řekne, že mu něco není příjemné, nebojte se měnit techniku.

Role oleje v masáži penisu a varlat

Správný olej může z masáže udělat opravdu úžasný zážitek. Dobrý masážní olej pro pokročilejší techniky může být velmi užitečný, protože může pomoci k lepšímu klouzání a prodloužení celkového času masáže. Ovšem pozor, nikdy nepoužívejte olej na bázi silikonu nebo minerálních olejů s kondomy, protože by mohly kondom poškodit.

Rozšíření předehry o masáž varlat a penisu

Kdo by nechtěl trochu prodloužit tu sladkou chvilku očekávání, než se skutečně ponoříte do hlubin slasti? Masáž varlat a penisu může být skvělým způsobem, jak prodloužit předehru a zároveň posílit intimní spojení mezi vámi a vaším partnerem. A ať už to uděláte jako součást romantického večera, nebo jako rychlou masáž před hlavní akcí, určitě to bude milé překvapení pro vašeho partnera.

Vzájemná hra: Jak zahrnout partnera do masáže

Masáž varlat a penisu nemusí být jen jednostranná záležitost. Je to skvělá příležitost pro vzájemnou hru a prohloubení intimního spojení mezi vámi a vaším partnerem. Neznamená to, že byste měli jen sedět a sledovat, jak on dělá všechnu práci. Nebojte se mu napovědět, co vás vzrušuje, a naučte ho, jak správně masírovat váš klín, zatímco vy se zaměříte na jeho varlata a penis.

Zatímco teď máme veškeré pojmy a techniky, je načase přestat mluvit a začít dělat. Tak hurá do toho, dámy. Udělejte z toho zážitek, který váš partner nikdy nezapomene! A nezapomínejte, že vše je o oboustranném potěšení a zábavě, takže se nebát experimentovat a zkoušet nové věci. A mimochodem, muži také rádi masírují, takže pokud máte chuť, nechte si od nich také trochu rozmazlovat.

Oblíbené příspěvky

Jak masáž prostaty může zlepšit váš spánek

Číst více

Nejlepší erotické masáže v Praze: Prozkoumejte vzrušení a relaxaci

Číst více

Výběr nejlepších salonů pro erotickou masáž v Praze

Číst více

Jak vybrat odborníka na intimní masáž

Číst více