Obchodní podmínky

čec, 14 2023

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro veškeré transakce mezi provozovatelem webových stránek Relaxační Pražské Masáže a jejími klienty. Provozovatelem stránek je pan Radomír Vlčkový, se sídlem Botanická 68a, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Tyto podmínky definují a specifikují práva a povinnosti provozovatele a uživatelů, a to jak z pohledu poskytovaných služeb, tak z pohledu využívání webové stránky. Každý uživatel je povinen se s obchodními podmínkami před využitím služeb seznámit a respektovat je. Používáním stránek uživatel vyjadřuje souhlas s těmito podmínkami. Uživatel si je vědom, že služby nabízené na stránkách mají masážní a relaxační charakter a nespadají pod zdravotnické služby. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto obchodní podmínky kdykoliv změnit nebo doplnit.

Popis služeb

Relaxační Pražské Masáže poskytuje informace o masážních salónech nabízejících erotické masáže v Praze. Webová stránka slouží jako informační portál, kde uživatelé mohou najít podrobnosti o různých typech erotických masáží a o salónech, které tyto služby poskytují. Informace zde prezentované jsou pouze orientační a provozovatel webu neodpovídá za jejich úplnost ani aktuálnost. Uživatel přistupuje k službám na vlastní riziko a v souladu se zákony České republiky. Salóny představené na platformě provozují své služby nezávisle na provozovateli webové stránky a za své služby jsou plně odpovědné.

Podmínky užívání

Uživatel se zavazuje, že služeb webové stránky Relaxační Pražské Masáže bude využívat v souladu s platnými právními předpisy České republiky a nebudou takovým způsobem, který by mohl poškodit dobré jméno provozovatele nebo jiných osob. Uživatel se dále zavazuje nepoužívat stránky k šíření nelegálního obsahu, k porušování autorských práv nebo k jiným nelegálním aktivitám. Provozovatel má právo uživatelské účty zablokovat nebo odstranit v případě, že by došlo k nesplnění těchto podmínek. Jakékoliv kopírování obsahu, designu nebo kódů webové stránky je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel Relaxační Pražské Masáže se zavazuje chránit osobní údaje uživatelů v souladu s platnými předpisy o ochraně osobních údajů. Jakékoliv osobní údaje získané prostřednictvím webové stránky budou použity výhradně pro interní potřeby provozovatele a nebudou poskytovány třetím stranám. Provozovatel upozorňuje, že komunikace prostřednictvím internetu není zcela bezpečná a nemůže plně zaručit ochranu dat zasílaných elektronicky.

Reklamace a stížnosti

Klient má právo podat stížnost nebo reklamaci týkající se služeb prezentovaných na webové stránce. Všechny stížnosti a reklamace je možné zaslat na e-mailovou adresu [email protected]. Provozovatel se zavazuje každou stížnost vyřídit co možná nejrychleji a nejefektivněji. Stížnosti týkající se služeb poskytnutých samotnými masážními salóny budou předány příslušnému salonu pro vyřízení.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy či požadavky související s webovou stránkou Relaxační Pražské Masáže mohou uživatelé kontaktovat provozovatele na následujících kontaktech: Radomír Vlčkový, Botanická 68a, 602 00 Brno-střed, Česká republika, e-mail: [email protected].

Oblíbené příspěvky

Proč byste měli vyzkoušet erotickou masáž v Praze?

Číst více

Erotická masáž pro ženy v Praze: Uvolnění, relaxace a radost

Číst více

Masážní oleje a svíčky: Jaký je jejich historický význam?

Číst více

Jak masáž prostaty může pomoci při léčení erektilní dysfunkce

Číst více