Zkuste něco nového: Tantrická masáž v Praze

Zkuste něco nového: Tantrická masáž v Praze

říj, 2 2023

Co je tantrická masáž?

Podívejme se nejprve na to, co je vlastně tantrická masáž. Tantrická masáž je hluboká relaxační masáž, která spojuje prvky starověkého taoismu a tantrismu. Tahle masáž slibuje nejen odstranění fyzického napětí, ale také emocionální a duševní uvolnění. Často se setkáváme s otázkou, zda je tantrická masáž erotická. No, abych byla upřímná, věc je to trochu komplikovanější. Tantrická masáž může být erotická, ale nemusí. To závisí na tom, jak si to vy a váš masér nebo masérka sjednáte.

Kde zažít tantrickou masáž v Praze?

První místo, které bych vám doporučila, je samozřejmě Praha. Kdo by mohl odolat kouzlu Prahy, že? A ještě k tomu s příslibem nezapomenutelné tantrické zážitky. Najdete zde mnoho studií, která se na tantrické masáže specializují. Každé studio má svůj vlastní charakter a styl, a proto je důležité najít takové, které vám vyhovuje nejvíce. A proč nezačít už dnes? Masáže jsou úžasný způsob, jak se pořádně uvolnit a nabrat novou energii.

Tantrická masáž jako dárek pro partnera

Pavel to ví. Když jsem mu kdysi našeptala, že bych ráda vyzkoušela tantrickou masáž, nejdřív si myslel, že si z něj dělám legraci. Pak ale pochopil, že to myslím vážně, a rozhodl se mě překvapit. Koupil mi dárkový poukaz do jednoho z pražských studií a já se začala těšit na svůj první zážitek.

Jak se připravit na tantrickou masáž?

Jakmile máte rezervováno, je důležité se na masáž řádně připravit. O tom budu hovořit v tomto článku podrobněji. Základem dobré přípravy je například dostatečné vypití tekutin, nošení pohodlného oblečení a příprava mentální. Takže, pojďme se na to podívat důkladněji.

O čem je tantrická masáž?

Tantrická masáž není jen o uvolnění napětí ve vašem těle. Je také o prohloubení vašeho vztahu se sebou samým a rozvíjení vašeho pocitu plnosti a radosti. Tantrická masáž vás nemusí nutně přivést k orgasmu, ale může se tak stát. Hlavním cílem je ale něco jiného. Je to cesta prozkoumávání svého těla, svých pocitů a emocí na hlubší úrovni.

Moje zkušenost s tantrickou masáží

Nakonec mě překvapilo, jak moc jsem si tuto zkušenost užila. Byla jsem nervózní, ano, ale ve chvíli, kdy jsem vstoupila do pokojíku, kde probíhala masáž, zmizely všechny starosti. Byla jsem zvědavá, ale také jsem byla naprosto otevřená zážitku a bez jakýchkoliv očekávání. Byla to opravdu nádherná cesta objevování sebe sama.

Výhody tantrické masáže

Je nezbytné rozeznat, co tantrická masáž skutečně nabízí. Není to jen o duchovním růstu a sebepoznání, i když to jsou samozřejmě velmi důležité aspekty. Tantrická masáž může mít i mnoho fyzických přínosů - například zlepšení krevního oběhu, osvobození od napětí nebo bolesti v těle, nebo dokonce zlepšení sexuality. Ale nezapomeňte - každá zkušenost je vždy jedinečná a to, co pro vás bude nejvýznamnější, se nemusí shodovat s tím, co je pro jiné nejdůležitější.

Oblíbené příspěvky

Senzuální masáže pro páry doma: Průvodce krok za krokem

Číst více

5 důvodů, proč vyzkoušet erotické masérky v Praze

Číst více

Jak se připravit na Tenga vejce masáž v Praze: Průvodce pro maximální potěšení

Číst více

Footfetish masáže a vztahy: Jak oživit intimní život pomocí masáží chodidel

Číst více