Ochrana osobních údajů

čec, 14 2023

Zásady ochrany osobních údajů

Naše společnost Relaxační Pražské Masáže si klade za cíl chránit soukromí našich klientů a návštěvníků webové stránky relaxit.cz. V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) zavazujeme se zpracovávat veškeré osobní informace zodpovědně a transparentně. Považujeme za důležité, abyste rozuměli, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaká práva máte v souvislosti s ochranou svých osobních údajů.

Shromažďování a využití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme pouze s vaším svolením a pouze v rozsahu nezbytném pro poskytování našich služeb. Informace, které od vás můžeme vyžadovat, zahrnují jméno, kontaktní informace, preferovány masážní služby a časové preference. Všechny tyto informace jsou důležité pro to, aby bylo možné vytvořit osobní profil na míru vašim potřebám a zaručit optimalizovaný servis.

Zpracování a bezpečnost osobních údajů

Zpracování osobních údajů se řídí aktuálními právními normami České republiky a platnou legislativou Evropské unie. Všechna data jsou pečlivě chráněna před neoprávněnými zásahy třetích stran. Používáme moderní bezpečnostní protokoly a technologie, které zajistí maximální možnou ochranu vašich údajů. Vaše osobní údaje jsou ukládány v databázích s omezeným přístupem a jsou pravidelně kontrolovány z hlediska bezpečnosti.

V případě jakýchkoliv otázek nebo požadavků týkajících se ochrany osobních údajů nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mail [email protected]. Majitel webové stránky, Radomír Vlčkový, sídlící na adrese Botanická 68a, 602 00 Brno-střed, Česká republika, je odpovědný za zpracování osobních údajů v souladu s těmito zásadami.

Oblíbené příspěvky

Jak rozpoznat kvalitní erotické masérky v Praze?

Číst více

Francouzské líbání s masérkou v Praze: Jak to změní váš život

Číst více

Milking table masáž v Praze: Kde začít

Číst více

Masážní oleje a svíčky: Jaký je jejich historický význam?

Číst více