Jak může hluboká masáž varlat zlepšit váš sexuální život

Jak může hluboká masáž varlat zlepšit váš sexuální život

lis, 6 2023

Základní informace o hluboké masáži varlat

Někteří z vás se možná ptají, co je to hluboká masáž varlat? No, jak napovídá název, jedná se o proceduru, která se zaměřuje na mužské genitalie, konkrétně varlata. Ale nezaměňujte si to s nějakým druhem bizarního fetiše. Je to uznávaná a respektovaná technika, která má nespočet přínosů pro mužské zdraví, včetně zlepšení sexuálního života.

Z pohledu anatomie jsou varlata jedním z nejdůležitějších orgánů mužského těla, pokud jde o reprodukci a sexuální výkon. Jsou to místa, kde se produkuje sperma a testosteron - hormonek, který je zodpovědný za mnoho aspektů mužské sexuality, včetně libida, erektilní funkce a celkové sexuální zdatnosti. Masáž varlat může některé z těchto funkcí podpořit.

Zlepšení sexuálního života je jen jedním z mnoha možných přínosů této techniky. Provádění hluboké masáže varlat může vést ke zvýšení produkce spermií a testosteronu, což je velký přínos pro muže, kteří se snaží mít děti. Také to může pomoci zmírnit některé příznaky spojené s nízkou hladinou tohoto hormonu, jako je třeba nízký sexuální apetit nebo erektilní dysfunkce.

Pokud je masáž varlat bezpečná a jak na ni

Masáž varlat je naprosto bezpečná, pokud je prováděna správně. Je důležité začít pomalu a jemně, protože varlata jsou citlivá. Nicméně, když se člověk jednou přizpůsobí, může postupující hloubkou masáže dosáhnout hlubších a silnějších orgasmů.

Existuje několik technik, jak provést masáž varlat. Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob je použití oleje nebo lubrikantu a jemného tlaku prstů. Je důležité nechat varlata volně viset a pečlivě je masírovat, aby došlo k uvolnění napětí. Tlak by měl být stálý, ale ne nějak extrémně silný, jak by někteří mohli očekávat. Varlata jsou velmi citlivá a jakékoliv násilné nebo hrubé chování může vést k bolesti nebo dokonce zranění.

Přínosy masáže varlat pro váš sexuální život

Kromě již zmíněných výhod, jsou zde také některé specifické přínosy hluboké masáže varlat pro sexuální život. Patří mezi ně zlepšení erekce, vyšší sexuální touha, silnější orgasmus a zvýšení libido.

Jak jsem již zmínila, masáž varlat může zlepšit erekci tím, že zvyšuje průtok krve do penisu. To vede k tvrdším a trvalejším erekcím, což je vždy dobré pro sexuální uspokojení jak muže, tak partnerky.

Garanční tipy a triky pro masáž varlat

Pravděpodobně se ptáte, jak začít. Aby vše bylo co nejsnadnější, připravila jsem pár tipů a triků, které vám pomůžou co nejlépe provést masáž varlat.

Než začnete, ujistěte se, že jsou vaše ruce čisté a vaše nehty jsou ořezané. To zabezpečí pohodlí a bezpečí během masáže. Dále použijte hodně lubrikačního gelu nebo oleje. To umožní vašim rukám klouzat přes kůži a zabrání jakémukoliv nepohodlí způsobenému třením.

A co se týče samotné masáže, je důležité pamatovat si, že klíčem je jemný a stálý tlak. Cílem je uvolnit napětí a stimulovat průtok krve, ne způsobit bolest nebo nepohodlí. Takže jemně masírujte varlata mezi prsty, ale nikdy je neškrtěte nebo netlačte příliš silně.

Jak častá by měla být masáž varlat

Není žádné striktní pravidlo pro to, jak často by se měla masáž varlat provádět. Všechno závisí na tom, jak se cítíte a jaké výsledky chcete dosáhnout.

Pokud je vaším cílem zlepšit erekci nebo libido, doporučovala bych pravidelné masáže několikrát týdně. Ale pokud chcete jen ulevit od napětí a stresu, můžete masáž varlat zařadit do své rutiny jako formu relaxace.

Příběh z mého života

Pamatuji si, jak jsem poprvé slyšela o masáži varlat. Byla jsem velmi zvědavá, ale také skeptická. Ale když můj manžel a já jsme se rozhodli to vyzkoušet, byli jsme překvapeni výsledky.

Už po prvních pár sezeních jsme zaznamenali značná zlepšení v našem sexuálním životě. Erekce byla silnější a delší, libido se zvýšilo a celkově se náš vztah zdál být oživený. To nás motivovalo pokračovat a dělat to pravidelně.

Dnes je masáž varlat součástí naší pravidelné rutiny a my si nemůžeme představit, že bychom se vrátili k tomu, jak to bylo dříve. Takže jakmile překonáte první nejistotu a odkryjete výhody této techniky pro sebe, budete pravděpodobně stejně nadšeni jako my.

Oblíbené příspěvky

Ojedinělý zážitek GFE masáže v Praze: Zákaznický průvodce

Číst více

Masáž tělo na tělo v Praze: Co očekávat?

Číst více

Privátní tanec: Jak z něj udělat dokonalou předehru

Číst více

Ponořte se do světa gfe s masérkou v Praze

Číst více