Nuru masáž v Praze: Jaké jsou její nejčastější varianty?

Nuru masáž v Praze: Jaké jsou její nejčastější varianty?

lis, 25 2023

Úvod do světa nuru masáže

Být ponořena do světa nuru masáže byla jedna z nejzajímavějších zkušeností poslední doby. Je to dobrodružství, které vás může naplno pohltit a změnit váš pohled na masáže jako takové. A tak si říkám, proč tuhle zkušenost nesdílet s vámi, moji milí čtenáři.

Jestli jste již slyšeli o nuru masáži, pak víte, že jde o techniku plnou senzuality a spontánnosti. Pokud vám toto slovo nic neříká, pak vězte, že nuru je termín pocházející z Japonska, kde znamená "kluzký" nebo "hladký". A to je přesně to, co nuru masáž zahrnuje - absolutní plynulost a hladkost pohybů, které vytvářejí jedinečný zážitek.

Odhodlání k experimentování

Při mém prvním setkání s nuru masáží v Praze jsem byla plná očekávání, ale i nervozity. Urostlý a charismatický muž na přijímání, který se představil jako Pavel (ne můj oblíbený Pavel, pro kterého není nuru masáž zrovna pochoutkou), mě uvedl do tajemství této techniky a ukázal mi, jak se to všechno dělá.

Jestli se rozhodnete pro nuru masáž, měli byste být otevřeni novým zážitkům a pokusům. Nuru masáž je totiž o tom, nechat se unášet, zbavit se všech předsudků a naplno se ponořit do světa vzrušujících dotyků a hluboké relaxace.

Různé varianty nuru masáže

Nuru masáž má mnoho variant a je zcela na vás, kterou si vyberete. Nuru může probíhat jako masáž v páru, díky čemuž se můžete stát součástí intenzívního a vzrušujícího zážitku společně se svým partnerem. Tato varianta je skvělá pro páry, které si chtějí oživit svůj vztah, nebo pro ty, kteří se nebojí experimentovat a touží po něčem novém.

Jinou variantou je nuru masáž pro ženy, kterou jsem si zvolila i já. Zde se zaměří na jemnou stimulaci ženského těla, ale také na harmonizaci energií a uvolnění blokovaných částí těla. Ničeho se tedy nemusíte bát, i když to může znít trochu intimně.

Poté existuje ještě nuru masáž pro muže, kdy se masérka soustředí na specifické body mužského těla. Tato masáž zahrnuje prvky tantry a je zaměřena na uvolnění sexuální energie a její správné rozvádění po těle. Pavel mi tvrdí, že některým mužům dává nuru masáž dokonce přednost před klasickou masáží, protože je pro ně intenzivnější a více vzrušující.

Užití speciální nuru gelu

Jedním z nejdůležitějších aspektů nuru masáže je použití speciálního nuru gelu. Tento gel je základem celého zážitku, jelikož díky němu může masérka provádět plynulé a hladké pohyby po celém těle. Nuru gel je zároveň velmi příjemný na dotek a má schopnost uvolnit napětí v těle, což umocňuje celkový zážitek z masáže.

Gel obsahuje mořské řasy nori, které jsou známé svými výživovými a hydratačními vlastnostmi. Takže nejste jen masírováni, ale váš pokožka je také intenzivně hydratována a výsledek je viditelný hned po první aplikaci. Když se na mě ten jemně chladivý gel poprvé dotkl, musela jsem se zarazit. Byl to naprosto nevídaný zážitek, který mě úplně pohltil.

Proces nuru masáže

Proces nuru masáže je do značné míry pevně daný, nicméně záleží také na konkrétním masérovi, jak k němu přistoupí. Někteří maséři jsou přizpůsobivější a jsou ochotni upravit průběh masáže podle specifických požadavků klienta.

Masáž obvykle začíná společnou sprchou, během které se masér a klient vzájemně očistí. Poté následuje samotná masáž, během které je klient naprosto nahý a masér na něm aplikuje nuru gel. Masér pak pomocí svého těla a rukou provádí různé techniky a pohyby, které stimulují jednotlivé části těla.

Můžu říct, že nuru masáž je skutečně unikátní zážitek, který je těžké popsat slovy. Je to něco, co jste pravděpodobně ještě nezažili, a tak bych vám definitivně doporučila to zkusit. Když jsem po masáži vstala, cítila jsem se jako nově naroděná. Byla jsem naprosto uvolněná a naplněná energií, a to pocit, který dosud nepřekonal žádný jiný typ masáže.

Příprava na nuru masáž

Příprava na nuru masáž je důležitá a může výrazně ovlivnit celkový zážitek. Prvně je potřeba se rozhodnout, jakou variantu nuru masáže si vyberete. Nezapomeňte, že variant je mnoho a každá z nich nabízí jiný typ zážitku.

Poté je důležité najít vhodné studio, kde si budete masáž užívat. Je dobré si předem zjistit, jaké služby konkrétní studio nabízí, jaká je jeho reputace a zda splňuje vaše očekávání. Pavel mi doporučil jedno konkrétní studio v Praze, kde je podle něj nuru masáž prováděna na nejvyšší možné úrovni.

Poslední důležitou součástí přípravy je zajistit si dostatek času. Nuru masáž může trvat až dvě hodiny, takže si pro ni určete dostatek času. Nechte svůj rozvrh volný, abyste se mohli plně soustředit na masáž a nebyli rušeni myšlenkami na to, co musíte udělat hned po ní.

Byla to opravdu výjimečná zkušenost, kterou bych chtěla podělit se se všemi, kdo mají zájem ojevovat nové formy relaxace a sebepoznání. Nuru masáž je o tom, že nejste pouze pasivním příjemcem, ale stáváte se aktivní součástí a tvoříte tak kompletní zážitek. Takže, pokud máte chuť na něco nového, neváhejte a zkuste nuru masáž. Věřím, že to pro vás bude stejně obohacující zážitek jako pro mě.

Oblíbené příspěvky

Flirt Dance Masáže v Praze: Jak Změní Váš Život

Číst více

Masáž prostaty: Řešení pro muže nad 50 let

Číst více

Kompletní průvodce masáží lingamu v Praze: Nejlepší salonky a praktiky

Číst více

Jak erotická masáž pro páry může posílit váš vztah

Číst více