Milking table masáž v Praze: Kde začít

Milking table masáž v Praze: Kde začít

zář, 23 2023

Základní informace

Možná se zrovna ptáte, co to vlastně je ta masáž na mléčném stole, neboli “milking table massage”. No, dá se říci, že je to masáž s jistou “třešničkou na dortu”. Pravda je, že tato technika není běžně známá a ještě méně prováděná v Praze, ale já vám o ní rád povím a možná vás trochu nasnímám. Musím poznamenat, že tato technika není vhodná pro ty z vás, kteří mají strach ze tmy. Ale zase pro ty, kteří rádi zkouší nové věci a hledají nové zážitky, by to mohla být přesně ta pravá věc.

Domluvte se s manželkou, že děti Matěj a Eliška budou na chvíli u babičky a dodejte si trochu adrenalinu do života. Pes Max a kočka Míša vás budou přeci jen postrádat, ale co, člověk musí občas udělat něco pro sebe, že?

Zhruba jak to probíhá

Masáž na mléčném stole je poměrně specifická, protože jak už název napovídá, provádí se na speciálním stole s otvorem, skrz který jde, dejme tomu, hlava. No a právě tady se dostáváme k oné "třešničce", v tomto případě nejde o hlavu, ale... No sami pochopíte.

Ale pojdme k věci. Taková masáž trvá zhruba hodinu, ale připravit se na ni můžete delší dobu předem. Je dobré se třeba trochu protáhnout, zklidnit, vzít si na sebe pohodlné oblečení. Je to zážitek, o kterém budete chtít vyprávět svým kamarádům.

Na co si dát pozor

Jak u každé masáže, i tady je nutné dbát na určitá pravidla. Už jsem zmínil, že tato masáž není vhodná pro osoby trpící klaustrofobií. Je to v podstatě omezený prostor a ne každý se cítí pohodlně, když je něco nad jeho hlavou či tělem. Takže pokud jste takový člověk, možná byste raději měl zůstat u klasické masáže.

A samozřejmě je důležité vědět, že takovou masáž musí provádět kvalifikovaný terapeut. Ověřte si reference, vyzvídejte informace, než se rozhodnete jít na to. Je to zážitek, který stojí za to, ale jen s dobrou přípravou a s respektem k vašemu tělu.

Kde takovou masáž v Praze najít

A teď k otázce, která vás možná nejvíc zajímá - kde na tuhle masáž v Praze můžete jít. Musím říci, že nabídka není tak široká, jako třeba u klasických masáží. Je to více "exkluzivní" záležitost. Ale s trochou štěstí a hledání najdete pár míst, kde vám nabídnou to, co hledáte.

Osobně doporučuji třeba salon v centru Prahy, který se tomuto typu masáže věnuje. Mají zkušené terapeuty a diskrétní prostředí. Ale zároveň je tam trochu dražší než v běžných salonech. Je to ten typ zážitku, který stojí za to, ale který zároveň může trochu přijít draho. Ale co, takový zážitek si člověk zaslouží, že?

Co si z toho odnést

A co si z toho odneste? V první řadě skvělý zážitek, který budete chtít sdílet se svými kamarády. Rád bych vám napsal, že si z toho odnesete také báječné uvolnění a zklidnění, ale pravda je, že to záleží na každém z nás. Pro někoho může být tato masáž náročnější, pro někoho naopak více uvolňující. Je to v podstatě o tom, co vy sami dáte tomuto zážitku.

Pro mě osobně to byla skvělá zkušenost, kterou bych rád zopakoval. Ale zároveň si myslím, že je to něco, co bych dělal spíše občas, než jako pravidelnou věc. Je to zážitek, který si člověk musí trochu naplánovat, připravit se na něj. To ho ale dělá tolik speciálním, že?

Na závěr

Na závěr bych řekl, že masáž na mléčném stole je skvělá věc pro ty z vás, kteří hledají něco jiného, něco nového, něco vzrušujícího. Pokud máte odvahu to vyzkoušet a máte možnost si na to vyhradit čas, určitě to doporučuji. Není to pro každého, ale pokud máte otevřenou mysl a chuť na dobrodružství, mohl by to být pro vás ten pravý zážitek. Mám pro vás jen jedno varování - jednou když to vyzkoušíte, možná už budete chtít jít zase a zase a zase...

Oblíbené příspěvky

Úplný průvodce vaší první BDSM masáží v Praze: Co očekávat a jak se připravit

Číst více

Masáž tělo na tělo v Praze: Průzkum technik a zkušeností

Číst více

Francouzské líbání s masérkou v Praze: Jak to změní váš život

Číst více

Intimní masáže pro lepší pohlavní život: Techniky a výhody

Číst více