Dopřejte si luxusní masáž lávovými kameny v Praze

Dopřejte si luxusní masáž lávovými kameny v Praze

lis, 11 2023

Základní informace o masáži lávovými kameny

Možná jste ještě nikdy neslyšeli o masáži lávovými kameny, já také ne, až do té doby, než mi to doporučila moje manželka, Anna. Má to prý mnoho benefitů a je to zcela výjimečný zážitek. Naprosté uvolnění, očištění mysli a odstranění napětí ve svalůch, to jsou jen některé z výhod, které tato masáž nabízí.

Kde si můžete dopřát masáž lávovými kameny v Praze

Při hledání místa, kde si můžete dopřát masáž lávovými kameny, je důležité vybrat si profesionály. V Praze existuje spousta míst, kde takovou masáž nabízejí, ale neměli byste se spokojit s prvním, které vám vyjde na internetu. Udělejte si malý výzkum, vyberte si správné místo a nedovolte, aby vás odradily možné vyšší ceny. Tato masáž stojí za to!

Před několika týdny jsem si dopřál svou první masáž lávovými kameny a rozhodl jsem se pro Wellness centrum v pražské čtvrti Vinohrady. Měl jsem to štěstí, že jsem narazil na skutečné odborníky, kteří se své práce nejen zručně ujali, ale také mě seznámili se všemi kroky procesu, což mi pomohlo se více uvolnit a vychutnat si to na maximum.

Co očekávat od masáže lávovými kameny

Na začátek si povíme něco o tom, jak vlastně masáž lávovými kameny probíhá. Celá procedura začíná tím, že jsou kameny vyhřáté až na teplotu 50 stupňů Celsia. Poté jsou tyto kameny položeny na klíčové body na těle, kde působí svou teplotou a pomáhají uvolnit napětí ve svalích.

Kameny používané pro tuto masáž jsou obvykle vyrobené z čediče, druhu horniny s vysokou hustotou a vysokou tepelnou kapacitou, což je důvod, proč můžou být tak horké. Není bez zajímavosti, že některé salony používají i další druhy kamenů jako jsou například sardonyx nebo bazalt.

Dopad na tělo a mysl

Masáž lávovými kameny pomáhá uvolnit napětí, zlepšuje krevní oběh a stimuluje lymfatický systém. A to nejsou jediné benefity! Je také prokázáno, že má pozitivní účinky na nervový systém a dokonce působí i proti migrénám. Kdo by si pomyslel, že kameny mohou udělat takové zázraky, že?

Moje první zkušenost s touto masáží byla velmi pozitivní. Po zákroku jsem se cítil úplně uvolněný a zároveň plný energie. Hodně mi to pomohlo se zbavit stresu a napětí, které se ve mně nahromadilo během pracovního týdne. A co víc, moje milá Anna mi pochválila, jak jsem po masáži vypadal mladší a svěží!

Takže pokud máte možnost si dopřát tuto masáž, neváhejte. Je to zážitek, který stojí za to a já se rozhodně na svou příští návštěvu těším. A nezapomeňte, když budete v Praze, vyzkoušejte to. Uvidíte, že to bude stát za to!

Oblíbené příspěvky

Masážní oleje a svíčky: klíč k dokonalému wellness zážitku

Číst více

Nuru masáž: Co o ní říkají psychologové

Číst více

Flirt dance masáž v Praze: Proč je tak oblíbená?

Číst více

Jak využít privátní tanec k posílení svého sebevědomí

Číst více