BDSM masáž: Jak vybrat správného terapeuta?

BDSM masáž: Jak vybrat správného terapeuta?

srp, 3 2023

O co jde u BDSM masáží?

Najít správného terapeuta pro BDSM masáž může být náročný úkol. Je to nová oblast wellness a relaxace, která může být pro některé zavádějící. Ale nebojte se, já, Radomír, jsem tady, abych vám pomohl tuto cestu projít. A jak už mnozí z vás vědí, jsem otec dvou krásných dětí, Matěje a Elišky, takže mám vyzkoušené spoustu technik, jak se uvolnit a relaxovat.

BDSM masáže se liší od tradičních masáží. Nemusí nutně zahrnovat sex, ale mohou zahrnovat různé prvky BDSM, jako je svazování, plácání, ponižování nebo dominanci. Na první pohled to možná zní divně, ale když přijmete myšlenku, že masáž může být nejen uvolňující, ale také osvobozující a dokonce vzrušující, otevře se vám úplně nový svět možností.

Výběr terapeuta

Nejdůležitější je vybrat terapeuta, kterému důvěřujete a cítíte se s ním dobře. Měli byste se u této osoby cítit v bezpečí a komfortně. Terapeut by měl být otevřený a přátelský, měl by být schopný odpovědět na všechny vaše otázky a obavy. Vše by mělo být jasné a transparentní.

A to nejen ve smyslu komunikace. Terapeut by měl mít také patřičné vzdělání a zkušenosti. Pokud je to možné, měli byste se podívat na recenze od předchozích klientů. Je důležité najít někoho, kdo má zkušenosti s BDSM a rozumí dynamice moci, která je součástí této praxe.

Co očekávat od sezení

Sezení by mělo začít konzultací, během které terapeut zjistí vaše preference a limity. Pak by mělo následovat sezení samotné. Můžete očekávat, že budete svázaní, možná dostanete pásku na oči a budete vystaveni různým druhům dotyků a stimulace. Ale vždy by mělo být zajištěno vaše bezpečí a pohodlí.

Většina sezení trvá přibližně hodinu, ale může trvat i déle. Po sezení by měl být i čas na zklidnění a reflektování zážitků.

Proč byste měli zkusit BDSM masáž

BDSM masáž může být osvobozující zážitek. Pomáhá uvolnit stres a napětí, může zlepšit vaše sebevědomí a sebepojetí. Kromě toho může zlepšit váš sexuální život, protože se naučíte lépe komunikovat o svých přáních a potřebách.

Jeden z mých přátel se rozhodl zkusit BDSM masáž po rozchodu s partnerkou. Byl z toho zážitku nadšený. Řekl, že mu to pomohlo zlepšit sebevědomí a že se cítí svobodnější a více sebejistý.

BDSM masáž a zdraví

BDSM masáž může mít i zdravotní přínos. Mohou pomoci zmírnit bolesti a napětí v těle, zlepšit průtok krve a lymfy. Může také napomoci k lepšímu odpočinku a spánku.

Některé výzkumy naznačují, že BDSM může snížit úzkost a zlepšit náladu. Samozřejmě, toto neodpovídá právě každému, ale pokud se necítíte ve svém elementu s tradičními relaxačními technikami, mohla by pro vás být BDSM masáž přínosná.

Dosáhnutí orgasmu při BDSM masáži

Není vždy cílem dosáhnout orgasmu. Cílem je prozkoumat nové zážitky a naučit se lépe poznat své tělo. Ale pokud se vám podaří dosáhnout orgasmu, je to jen bonus.

Nezapomeňte, že vše závisí na tom, jak se na sezení připravíte, jak jste otevření a jak dobře komunikujete se svým terapeutem.

Na závěr chci dodat, že ať už si to přiznáváme nebo ne, každý z nás má nějaké své tajné touhy a fantazie. Je na nás, zda se rozhodneme je prozkoumat a přijmout je. BDSM masáž může být skvělý způsob, jak to udělat.

Oblíbené příspěvky

Tajemství úspěšné erotické masáže pro páry v Praze: Rady a tipy

Číst více

Masáž s líbáním v Praze: Proč byste měli vyzkoušet

Číst více

Senzuální masáže pro páry doma: Průvodce krok za krokem

Číst více

Privátní tanec pro začátečníky: Tipy a triky pro první kroky

Číst více